.

.

WellnessMats Кат мат, L ФОРМА, L ФОРМА

WellnessMats Кат мат, L ФОРМА, L ФОРМА

Мислење на купувачите:

DEN 818.40
Износ
Залиха

Направени од комерцијален Напредни Полиуретан Технологија (АП) - 100% полиуретан, Wellness Душеци се : секогаш да лежи рамно, никогаш не delaminate или навивам се појавува на рабовите, никогаш не се компресира или носат преку.Велат здраво на удобност и збогум да се врати, колено, нога и болка.Wellness Душеци револуционерна анти-замор патосници се ергономски инженерните и медицински докажани за да обезбеди ненадмината удобност, безбедност, помош и поддршка, додека да застане каде и да сте stand.By суспендирање на телесната тежина и намалување на стрес и притисок на зглобовите, Wellness Душеци комуницирате со вашето тело обезбедување на утеха и олеснување, со истовремено подобрување на држењето на телото и мускулите климатизација.Се залагаше со здравствените работници, Wellness Душеци се медицински докажан за промовирање на правилна циркулација на крвта и намалување на заморот.Нашата главна цел била секогаш да се обезбеди најдобрите Премија Стои Решенија кои ќе олеснување на болки & болки, додека зголемување на енергија и продуктивноста.Нашиот успех во исполнување на оваа цел е зошто нашите анти-замор производи се #1choice за Одделот за Домашна Безбедност, TSA, и милиони на линија работници, салон сопственици, готвачи, и потрошувачите како вас ширум светот.Нашите душеци се за разлика од било кој друг.Направени од нашиот комерцијален Напредни Полиуретан Технологија (АП), нашите душеци се 'едно парче изградба,' 100% произведено во САД и поддржан од страна на невиден 20-Година.

Декларирани својства

Најдобри предлози