.

.

Европското биро за Садовите за Складирање Херметички со Капаци Големи Житни Фармацевт Брашно Контејнери Тегли Керамички Порцелан,Кујна Оркестарот,Провизии Орган

Европското биро за Садовите за Складирање Херметички со Капаци Големи Житни Фармацевт Брашно Контејнери Тегли Керамички Порцелан,Кујна

Мислење на купувачите:

DEN 358.80
Износ
Залиха

ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Дебела, Трајни Керамички Тегли се Побезбедни Од Пластика.Функција Извонредно Раскошен Стилски Дизајн за да се направат Елегантна Придружба на Било Контра или Провизии Полица.МАТЕРИЈАЛИ : Stoneware со храна-безбедно, lead-free глазура.СОВРШЕН ВОДИТЕЛКА ПОДАРОК : Шик кујна канистри е Практичен, Но Прекрасен Подарок Идеја за некоја Посебна Прилика, Вклучувајќи Роденден, Празник, Годишнина, Housewarming и Повеќе.Еколошки : Тоа е направен од висок квалитет на leadless керамички,дебела и многу здрав,материјалот е здрава, не-токсични и е добро за човекот. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние сме сосема сигурни дека ќе љубов нашата житни контејнери, ако не ви се допаѓа или не се чувствуваат тоа е вреди секој денар од вашата инвестиција денес, ние ќе им даде на вашиот целосна исплата назад без прашања и ќе може да се задржи житни контејнери, како и.Име на производ : Складирање Containers Container Карактеристики : Влага, инсекти, здравството, животната средина protection Colour : Пинк/Brown Size : Како shown Material : Ceramic Capacity : 10 LPackage Вклучува : Контејнер x 1 Prompt : Керамички материјал.Рака мие, се препорачува.Ние само го продаде садовите за складирање, не вклучувајќи и други експонати.Поради различни мерни методи, тоа е нормално за големината на податоците да се 1-2cm грешка.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Поради фактори како што се светлост, да ги надгледуваат и сместување агол, производот може да се произведе хроматските аберации, која е предмет на вистинскиот производ.Ако добиете производот со скршени, ве молиме да правите фотографии и да не контактирате по примање на пратката.Ние ќе одговор и организира вториот превозот или враќање многу наскоро.Поради керамички се рачно изработени, постојат мали црни точки на глазура површина, мали pinholes или мали гребнатини, кои се нормални појави и не влијае на севкупниот изглед и примена.

Декларирани својства

Најдобри предлози