.

.

IQ Природни Jamaican Црна рицинус за Раст на Косата и Кожата Климатизација, Чиста Ладно-цедените, Главата, Ноктите и Косата Нафта (2 ПАКЕТ Unscented) (4oz)

IQ Природни Jamaican Црна рицинус за Раст на Косата и Кожата Климатизација, Чиста Ладно-цедените, Главата, Ноктите и Косата

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

Овој комплет содржи : Две 4oz шишиња Jamaican Црна рицинус.Природни косата балсам за црна коса : Нашата црна рицинус совршен остави во средството за смекнување на косата на природен косата.Работи одлично за вашата кожа премногу!.Раст на косата + кожата климатизација : нега на Коса за оштетена коса започнува со црна рицинус.Нашето масло е исполнет со 100% природни хранливи материи.Кога се нанесува на главата, косата, брадата, или на кожата, нејзината климатизација ефекти се чувствува веднаш.Црна коса производи за природна коса : Jamaican црна рицинус за раст на косата започнува во извор - вашата коса скалпот и ја зајакнува коренот на косата и го поттикнува растот на косата.Чисто црна рицинус : Промовира црна природна нега на коса и функционира одлично како Jamaican црна рицинус за трепки.Црна рицинус е најдобар рицинус за раст на косата.Iq Natural е посветен на обезбедување на вистински резултати нега на кожата и шминка што е полна со сите природни и сертифицирани органски состојки.Од 2003 година, имаме развиена производи кои се алтернатива на редовните козметика.Ние производство "мала серија" рака направена производи се формулирани и пакувана во нашите сертифицирани објектот се наоѓа во Орегон.Ние сме возбудени да ви донесе Органски Jamaican Црна рицинус - 100% чиста и Hexane Слободни.Ние извор од сите страни на светот да се најде апсолутно најдобар можен органски состојки.Ние се купи само од фарми и објекти кои имаат исти основни вредности, како што го правиме.Ние веруваме во глобално одржливи, органски одгледувани собрани производи кои поддржува заедницата во која во својата.

Декларирани својства

Најдобри предлози