.

.

Wearwell 494.12x3x21GY Плочка-Топ Одберете Мат, 21' Должина x 3 Ширина x 1/2 Дебела, Сива

Wearwell 494.12x3x21GY Плочка-Топ Одберете Мат, 21' Должина x 3 Ширина x 1/2 Дебела, Сива

Мислење на купувачите:

DEN 14064.24
Износ
Залиха

"Подобро" сунѓерот база.Достапни во 1/2" (13 мм) дебела.Температурата опсег : 0 110 Ф Плочка-Топ Одберете е еден чекор надолу од нашата премиум, но сепак нуди индустрија еквивалент marbleized анти-замор мат.На мермер врвот површината е хемиско-отпорни, отпорни ПВЦ дека е лесно текстура за лесно чистење.За борба против замор, Плочка-Топ Одберете карактеристики цврсти, стабилни перформанси база.Ова е на исто ниво со многу конкурентни еквиваленти, но со Wearwell бренд за да се обезбеди врвен квалитет.

Декларирани својства

Најдобри предлози