.

.

QSC Хром Замена Вратата Ретровизори W/Грб Десно Лево Пар за Peterbilt 579

QSC Хром Замена Вратата Ретровизори W/Грб Десно Лево Пар за Peterbilt 579

Мислење на купувачите:

DEN 1440.00
Износ
Залиха

QSC Хром Замена Вратата Ретровизори W/ Грб Десно Лево Пар за Peterbilt 579. Високо квалитетни делови со хром финиш.Издржливи и сигурни за време на сиромашните weathers.Директни Резервни замена.Монтажа рака е вклучена.Лесно да се инсталира.Се загрева и моторните.Способен да се одмрзне и електрични операција.Овој оглас е 1 пар (Лево и Право / Возач & страна на Патникот) на хром вратата огледала.Одговара на модели : Peterbilt 579.

Декларирани својства

Најдобри предлози