.

.

TATAY 1150013 - Мулти-Цел Кутија, 35 l

TATAY 1150013 - Мулти-Цел Кутија, 35 l

Мислење на купувачите:

DEN 1967.76
Износ
Залиха

35l капацитет.Висок квалитет на BPA free пластични дизајн со гланц.ABS пластика рачки за поголема сила.Голема сила и издржливост, благодарение на квалитетот и количината на материјалот што се користел за да се направи тоа.Робустен фоки и капаци се исполнат највисоко ниво на оптоварување и запечатување барања.Достапни во широк спектар на бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози