.

.

YAOUFBZ Симпатична Крава Медиокритет Обука Писоар за Момчиња со Смешни со Цел Целна,Деца Писоар Пишам Тренер Урина (Сина и Зелена боја

YAOUFBZ Симпатична Крава Медиокритет Обука Писоар за Момчиња со Смешни со Цел Целна,Деца Писоар Пишам Тренер Урина (Сина и Зелена

Мислење на купувачите:

DEN 2282.40
Износ
Залиха

Многу корисни Тоалет Обука за Момчиња на Возраст помеѓу 1 и 6 години.Симпатична Крава Писоар Медиокритет Обука за Момчиња со Крава шема и ротирање ветерници ја подобрува вашата бебиња' интерес.Медиокритет Обука Писоар користи еколошки материјали , nontoxic и нема чуден мирис.Преносни Кука Хардвер купи Користење на Повеќе Солидна.Писоар Медиокритет Обука може да се прилагоди на висината на објектот според бебе.Отстранлив, лесен и лесно да се чисти и Хигиенски.Супер Вшмукување Чаша,Стапови да Плочки, Цврст и Сигурен.Писоар Медиокритет Обука е Лесно да се Инсталира.Најдобар Избор за Вас момче обука писоар е дизајнирана да ја охрабри и мотивира нашите малиот човек кон добивање медиокритет обучени.На забавата се врти водата тркала entertains и го задржува вашето дете фокусирани во текот на обуката.Отстранлив писоар е лесен, преносни и лесно да се чисти.Тоа е направен од високо квалитетни PP и ПВЦ материјал.Тоа е животната средина пријателски, не-токсични и без мирис.На писоар може да се монтира на ѕид со моќни вшмукување чаши, тоа исто така може да СТОИ сама по себе.Можете да го стави таму каде што сакате, само бидете сигурни дека на писоар висина е соодветно.Направете вашиот бебињата медиокритет обука забава experience The доаѓа со писоар врти водата тркала привлекува на дете додека медиокритет обука.Лесно чистење и hygienic The писоар сад се одвоени, лесно да се извади и чисти.

Декларирани својства

Најдобри предлози