.

.

Sorelle Насловна & Кујна Филтер Замена Кертриџ за Ултра Премиум Алкална Минерална Вода Ionizer Бокали, Филтри се вклопува во Ултра 3.8 L Стомна (2)

Sorelle Насловна & Кујна Филтер Замена Кертриџ за Ултра Премиум Алкална Минерална Вода Ionizer Бокали, Филтри се вклопува во Ултра

Мислење на купувачите:

DEN 2330.40
Износ
Залиха

ДОЛГОТРАЈНИ : Нашата алкална вода во стомна замена кертриџ доаѓа ви нуди продолжена употреба пред вас ќе треба да одат во продавница да купи уште еден.Секој филтер трае околу 6-8 недели, во зависност од тоа колку често се користи, обезбедувајќи ви алкална вода за неколку месеци да дојде.ЧИСТА ВОДА, Чиста вода е она што ви треба за да останат здрави.Нашите Алкална Вода Филтер ќе ви помогне да се прочисти со вода за да се осигура дека тој има вкус голема и е здрава за вас и вашето семејство.Подобрување на вашиот животен стил со алкална диета дека вашето тело и имунолошкиот систем ќе ви се заблагодарам.КВАЛИТЕТ : Ние се придржуваат до доверливи и долгорочни производство стандарди за да ви овозможи со high-quality алкална вода филтер замена кертриџ за вашата домашна употреба.Ние стоиме зад задоволството на нашите клиенти и цел е да обезбедиме здрава и квалитетна искуство.АЛКАЛНА ВОДА : ја Зголемува alkalinity да се направи вашата вода за пиење повеќе од витално значење.Го намалува вода молекула големина за да се создадат повеќе absorbable вода и да се зголеми хидратација.ПОКРЕНУВА ТЕЛ : Нашата вода филтер замена кертриџ карактеристики ефикасен систем за прочистување, што резултира со подготвени да пијат вода која е здрава и има основни рн опсег од 8.5-9.5. Уживајте во алкална вода, а исто така зацврсна и ревитализација на вашето тело.Производ Featuresraises phwater филтер алкална cartridgealkaline филтер стомна replacementideal за домаќинство во движење travel What го Прави Тоа?Ги отстранува вода, нечистотии и други загадувачи.Филтри за вода со користење на изобилството од минерали која држи многу здравје benefit Use се Ограничи Секоја замена кертриџ трае околу 6-8 недели, во зависност од фреквенцијата на користење.Оваа 6-8 недели е еквивалентно на околу 40 литри на филтрирана вода.Ако не сте сигурни кога да се замени со вода филтер, ние препорачуваме да користите полнење p H капки за тестирање на p H.Намалена p H значи дека е време за промени.Идеален За Домаќинство, Канцеларија, Хотел, на Отворено, Патувања, итн.Земете овие филтри за вода каде и да одите.Про-совет : Ако филтри за вода не се користи за продолжен период на време, едноставно повторно да ги впие и сте добро да се оди.

Декларирани својства

Најдобри предлози