.

.

CleverDelights 3x4mm Кабел Синџир Ѓердани - Темна Црна Боја - 20 Pack - 24 Инчен Должина

CleverDelights 3x4mm Кабел Синџир Ѓердани - Темна Црна Боја - 20 Pack - 24 Инчен Должина

Мислење на купувачите:

DEN 276.24
Износ
Залиха

3x4mm кабел синџир ѓердани - Боја : Темно црна, - Количина : 20. Должина : 24 инчен - Скок прстен и hummer затворач preattached и подготвена за носење.Одлично за убава обичај занает ѓердани и накит.Кабел синџир има рамна овална линкови давање на овие синџири едноставен и безвременски стил.Clever Delights бренд кабел синџир ѓердани - Направен од железо - Силни и издржливи.Clever Delights 3x4mm кабел синџир ѓердани.Темна црна боја. 24 инчен должина. 20 пакет.Совршен за правење убави занает ѓердани.Кабел синџир има рамна овална линкови давање на овие синџири едноставен и безвременски стил.Секој подготвени да се носат 24" ѓердан доаѓа со hummer тока и се фрламе прстен preattached, нема собрание потребно.Не заборавајте појавување Clever Delights pendant коцки и стакло cabochons (се продава одделно) за совршена боја-одговараше обичај ѓердани и накит.Други кабел синџир ѓердан големини (2x3mm, 4x6mm, 5x7mm) се исто така достапни.Посетете ја нашата продавница да ја видите нашата целосна избор на ѓердан стилови, големини и бои.Ви благодариме за шопинг со нас!.

Декларирани својства

Најдобри предлози