.

.

100 Парчиња 1 Четвртиот Mylar Вреќи 8 x 11 Инчи, 5 Мили Mylar Торби за Храна Складирање Кафе Чај Грав Сува Храна, Дебели Запечатува Mylar Торба 1 Четвртиот Големина

100 Парчиња 1 Четвртиот Mylar Вреќи 8 x 11 Инчи, 5 Мили Mylar Торби за Храна Складирање Кафе Чај Грав Сува Храна, Дебели Запечатува

Мислење на купувачите:

DEN 719.76
Износ
Залиха

Мулти-цел : Venyat mylar кеси се погодни за чување на храна, кафе, чај, сува храна, суво овошје, итн.; Погоден за секојдневна пакување, складирање, земање мостри и сортирање.Складирање Функција : можете да го користите топлина запечатување машина (не се вклучени) за да го запечати далеку од светлина и кислород бариера, спречува храната се изложени на воздух, светлина, мирис и влага, овие дебели mylar кеси може да се прошири складирање време на храна.Корисна Карактеристика : mylar печат кеси со алуминиум-фолија слој може да се спречи кинење и уништување, пункција отпор, не е лесно да се пробие на истекување, да ги задоволат вашите долгорочни сува складирање барања.Лесен за Користење : не е У облик на солза на страната за лесно солза, заштеда на време да ги најдете нож или ножици, запечатува со жешко железо, топлина запечатување обезбедува долгорочна заштита, овие mylar кеси може да reseal по отворањето, трае долго време.Обилна количина : 100 парчиња mylar кеси во големина од 20 x 30 cm/ 8 x 11 инчен погодно за складирање и за носење, многу количина за да се задоволат секојдневните потреби, добар буџет за складирање на храна. [Мулти-цел] : овие mylar кеси се погодни за чување на храна, кафе, чај, сува храна, суво овошје, итн.; Погоден за секојдневна пакување, складирање, земање мостри и сортирање. [Складирање Функција] : можете да го користите топлина запечатување машина (не се вклучени) за да го запечати далеку од светлина и кислород бариера, спречува храната се изложени на воздух, светлина, мирис и влага, овие фолија торбичка кеси може да се прошири складирање време на храна. [Корисна Карактеристика] : овие фолија mylar кеси со алуминиум-фолија слој може да се спречи кинење и уништување, пункција отпор, не е лесно да се пробие на истекување, да ги задоволат вашите долгорочни сува складирање барања. [Лесен за Употреба] : не е У облик на солза на страната за лесно солза, заштеда на време да ги најдете нож или ножици, запечатува со жешко железо, топлина запечатување обезбедува долгорочна заштита, овие mylar кеси може да reseal по отворањето, трае долго време. [Size & Quanlity] : 100 парчиња фолија кеси во големина од 20 x 30 cm/ 8 x 11 инчен[Пакет се Вклучени] : 100 парчиња mylar кеси во големина од 20 x 30 cm/ 8 x 11 инчен[Гаранција] : Ако не сте задоволни со купувањето ве молиме да го врати или да контактирате со нас за замена директно, ние нудиме 30 дена за враќање на пари и 1 година гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози