.

.

GCCBQM Set 6 Премија Трајни Гума Универзална Кану Scupper Приклучоци Мозоци Дупки Тапа Замена//1875

GCCBQM Set 6 Премија Трајни Гума Универзална Кану Scupper Приклучоци Мозоци Дупки Тапа Замена//1875

Мислење на купувачите:

DEN 1540.80
Износ
Залиха

водата од intruding во и ќе ви ги исуши на вода. 6 Парчиња избрани бои универзална scupper приклучоци, силни, лесни, трајни, компактен и пренослив.Спроведен со lanyard, лесен за инсталација и отстранување, лесен за употреба.Одговара на сите дупки помеѓу 3/4" до 1,5". 2 Парчиња Зелена Scupper Приклучоци,2 Парчиња Сина Scupper Приклучоци,2 Парчиња Црвена Scupper Приклучоци.Опис : - 6 Парчиња избрани бои универзална scupper приклучоци, силни, лесни, трајни, компактен и пренослив вода од intruding во и ќе ви ги исуши на вода - ги Собере сите дупки помеѓу 3/4" до 1,5"- Спроведен со lanyard, лесен за инсталација и отстранување, лесен за употреба - Одлична замена додатоци за , hobie , океанот , мајчин ,стариот град , кану, гумени брод, сплав и more Specification : - Материјал : Гума - Горниот Дијаметар : Прибл. 40 mm/1.57 инчен - Дното Дијаметар : Прибл. 20 mm/0.79 инчен - Висина : Околу. Е 36,5 mm/1.4 инчен - Боја : Зелена, Црвена, Сина - Количина : 6 Парчиња (2 Парчиња за секоја боја)Пакетот Вклучува : 2 Парчиња Зелена Scupper Plugs2 Парчиња Сина Scupper Plugs2 Парчиња Црвена Scupper Plugs Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние сме на обезбедување на најдобри производ и услуга на клиентите.

Декларирани својства

- Material:
Rubber
- Upper Diameter:
Approx. 40 mm/1.57 inch
- Bottom Diameter:
Approx. 20 mm/0.79 inch
- Height:
Approx. 36.5 mm/1.4 inch
- Color:
Green, Red, Blue
- Quantity:
6 Pieces (2 Pieces for each color)
Package Includes:
2 Pieces Green Scupper Plugs :
2 Pieces Blue Scupper Plugs :
2 Pieces Red Scupper Plugs :
Please allow slightly difference due to manual measurement. Color may be slightly different since different monitor. Thanks! :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are on providing best product and service to customers. :

Најдобри предлози