.

.

Пети Клипови Кафез на Возилото со Ремени Вежба Велосипед Додатоци Прилагодливи Не се Лизга Вежба Велосипед Педалата Адаптери Додатоци 1pair

Пети Клипови Кафез на Возилото со Ремени Вежба Велосипед Додатоци Прилагодливи Не се Лизга Вежба Велосипед Педалата Адаптери Додатоци

Мислење на купувачите:

DEN 1656.00
Износ
Залиха

Спин велосипед на возилото : Педалата адаптер е специјално дизајниран за спин велосипед корисници, ги претвора изглед на триаголен на возилото во пети клип, што ќе ви овозможи да се вози со спортски чевли.Погоден За : toe кафез адаптери се погодни за сите видови на фитнес луѓе, особено тинејџерите, почетници, и велосипедисти кои areare не се прилагодени на користење cleats систем за остварување на велосипед.Материјал : вежба педали се изработени од тврда пластика и челик материјал.Супер издржлив и стилски, многу погодна за вашиот вртат педали.Ви даде одличен јава искуство.Прилагодлив : спин велосипед кафези доаѓаат со прилагодливи пети клип позиција, даде велосипедисти многу оптимизиран јава позиција, без разлика колку се големи стапки на велосипедисти ги имаат.Максимална прилагодување опсег е за 20 mm.Јава искуство : Можете да ги користите оригиналните спин изглед триаголник на возилото и кафезот на возилото во секое време и насекаде.Се повеќе се возеше искуство и повеќе да се забавуваат.Опис : вежба велосипед пети клипови кафез педали, ќе ви обезбеди со добра кондиција искуство.Тие се лесно да го инсталирате, и имаат долг животен век.Со не се лизга текстура дизајн, спречување на вашите патики од лизгање на педали, што pedaling многу полесно и повеќе контрола, тие се погодни за повеќето вежбање велосипеди.Answer : ___________________________ Note : 1. Бојата на фотографијата може да се разликува малку поради осветлување и различни екран.2. Ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување се должи на рачно мерење.Пакет Including1 Пар * Вежба Велосипед Педали.

Декларирани својства

Најдобри предлози