.

.

KYDA 2 Парчиња Помине Уметност Графити Пенкало, Помине Уметност Сликарство Пенкало Помине Алатки за Цртање&Сликарство, Ноктите Боја Линија Пенкало Брз Сува Водоотпо?

KYDA 2 Парчиња Помине Уметност Графити Пенкало, Помине Уметност Сликарство Пенкало Помине Алатки за Цртање&Сликарство, Ноктите Боја

Мислење на купувачите:

DEN 215.76
Износ
Залиха

【Брз Сува】Професионални помине бои пигмент, кој е брзо сува со дебели и чиста боја.Свртете на вашите идеи и имагинација во реалност.Ноктите пенкало е совршена алатка за лесно да заврши нокти задачи. 【Лесно Да се Примени】почетници и професионалци ќе љубов оваа помине пенкало.Па дури и целосна почетник може лесно да се користи за да направи прекрасни и око-фаќање на ноктите дизајни. 【Лесно Да се Одржи】Лесно да се одржи и да се применуваат, ова е одличен стартер за полнење за секој кој сака да скокаат во помине уметност!Можете да го користите да бидат многу креативни и помогне да се направи вашите нокти повеќе убави и привлечни. 【Мултифункционален Помине Уметност Дизајн】Погоден за домашна употреба и професионални помине салони, тоа е многу погоден за правење на точки на ноктите, парична казна цртање, цвет сликарство, и шема дизајн. 【Погоден за Сите Нокти】ноктите пенкало е погодна за гел за нокти, на доградба на акрилни нокти, природни нокти, итн.Тоа е добар помошник и DIY алатка за помине уметност дизајн.Боја : A.

Декларирани својства

Најдобри предлози