.

.

AudioQuest X-2 дел говорникот кабел - 14 AWG 30' (9m) гајтанот - сива јакна

AudioQuest X-2 дел говорникот кабел - 14 AWG 30' (9m) гајтанот - сива јакна

Мислење на купувачите:

DEN 1918.80
Износ
Залиха

Пакет Димензии : 27.94 H x 3.81 L x 19.558 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.839 килограми.Со долго Зрно Бакар (LGC).Полу-Цврст Концентрична Спакувани Проводници.Големина : 14 AWG 30' (9.14 m) гајтанот - сива јакна.

Декларирани својства

Најдобри предлози