.

.

АА Литиум Батерии 3000mWh Пакување од 4 Pallus Полнење Батерии АА Од 1,5 V Константен Напон Излез Погоден за Xbox Контролер, Играчки, Далечински Контроли, Фенерче

АА Литиум Батерии 3000mWh Пакување од 4 Pallus Полнење Батерии АА Од 1,5 V Константен Напон Излез Погоден за Xbox Контролер, Играчки,

Мислење на купувачите:

DEN 694.80
Износ
Залиха

【Интелигентна заштита】На АА акумулатори Што е опремен со интелигентна заштита IC што го спречува прекуструјна, overvoltage, overcharge, прегревање и краток спој. 【Висок капацитет】 Нема повеќе да се грижите за издржливост на батериите, Pallus 3000m Wh АА батерија ќе обезбеди ултра силна моќ за вашите уреди на перформанси добро и да работат повеќе. 【Без меморија ефект】Полнење Батерии АА Од 1,5 V висок квалитет на клетката, без меморија ефект, може да се полни и да се користи во секое време. 【Широка Примена】 Pallus батерија АА батерии се фантастични за високи перформанси уреди како далечински контроли, дигитални камери, електронски играчки, рачни игри, радија, рефлектори, alarm-часовник, четки за заби, Shavers и други уреди кои треба АА батерија. 【По Продажбата на Услугата 】Ако имате било какви прашања во врска со батерија, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Брз одговор и по-продажбата на услугата нема да те спаси од грижи.Текст : 5.0 V. Излез : 1.5 V. Капацитет : 3000m Wh.Циклуси : >1500 пати.Тежина : 19g. 1.5 V Константен напон;Моменталната стабилност. 2 H Smart брзо полнење;. 3000m Wh голем капацитет ;. 1500 време на полнење и празнење;.Без Мемориска Ефект.Температура на чување : -20°C до 45°C. АА Батерија Спецификации : .Текст : 5.0 VOutput : 1.5 VCapacity : 3000m Wh Cycles : >1500 times Weight : 19g.

Декларирани својства

Најдобри предлози