.

.

Nisorpa Јога Стол, Количка за Јога Помошни Стол со Lumbar Назад Поддршка, Рамнотежа Handstand Обука Алатка, Црна

Nisorpa Јога Стол, Количка за Јога Помошни Стол со Lumbar Назад Поддршка, Рамнотежа Handstand Обука Алатка, Црна

Мислење на купувачите:

DEN 645.60
Износ
Залиха

【Количка за јога стол 】специјално дизајнирани за јога пракса.Половината поддршка од изметот може да се отстрани и да се користи одделно. 【Памук&лен】Памук&лен surpace Тоа е да се носат-отпорни, дише, и antislip.Високо-отскокнување сунѓерот седиште перница, што го прави удобно да се користи. 【 про јога пракса】 Тоа им помага да вршат независно asanas.Тоа може да се користи за стои asanas, седи asanas, напред екстензии, и така натаму. 【димензија】на челични цевки со дијаметар е 25мм, и неговата цевка дебелината на ѕидот е до поставите до 1,5 мм.Максимална корисникот тежина : 350 lb.се одвиваат висина : 32.5 инчи, кога тоа укината висина е 40 инчи, седиштето, големина : 16×16 инчи. 【широка употреба】 Голема корист за push ups-от, core работа и инверзија.Јога стол, исто така, ни помага да прават други јога вежби, како што половината се вежба, нога вежба, хип движење и многу други јога позиции.Тоа навистина им служи како столица или медитација стол за вас.Јога столици луѓето може да им даде поголема поддршка и советодавни услуги.Значењето на користење на јога помага е да се користи јога помага да помогне да се најде внатрешната свест и просторот, и конечно да се ослободи од јога сида и нека asanas дојде природно.

Декларирани својства

Најдобри предлози