.

.

Kool Vue Моќ Огледало компатибилен со Nissan Altima 07-12 Десната и Левата Страна на Не-Виткање 2.5 Eng Хибрид Paintable

Kool Vue Моќ Огледало компатибилен со Nissan Altima 07-12 Десната и Левата Страна на Не-Виткање 2.5 Eng Хибрид Paintable

Мислење на купувачите:

DEN 1091.76
Износ
Залиха

Директна Замена Огледало Компатибилен со 2007-2012 Nissan Altima.Kool Vue SET-NS51 ER Карактеристики : Paintable, Моќ Стакло.Го заменува OE Број : 96301 JA04 A, 96302 JA04 A Нашите огледала одат низ ригорозни времето, замав, и испитување вибрации за да бидете сигурни дека ќе го добиете најдобриот квалитет огледала.Нашите огледала се поддржани од страна на 1-година Kool Vue ограничена гаранција - вие не може да тргне наопаку со Kool Vue Огледала!Компатибилна со следниве возила : Позиција : Лево и Right Nissan2007-2012 Altima База За Модели Без Погодност Package2007-2011 Altima Хибрид 2008-2012 Altima S 4-Врати, Седан, За Модели Без Погодност Package2007 Altima S За Модели Без Погодност Package2008,2010-2012 Година Altima SL За Модели Без Погодност Пакет.

Декларирани својства

Најдобри предлози