.

.

Pehr Се Повлече Играчки Обрачот Мобилен - Жирафа & Слон, Мулти

Pehr Се Повлече Играчки Обрачот Мобилен - Жирафа & Слон, Мулти

Мислење на купувачите:

DEN 1545.60
Износ
Залиха

Декоративни фигури изработени од 100% волна и АЗО-слободен бои.Спакуван во подарок кутија .Тоа му треба одговорен однос рачно изработени.За вашиот малку еден безбедност, чувајте ги надвор од бебе е достигне и висат безбедно на таванот кука.Хардвер не се вклучени.Вашиот малку едно е сигурно да спијам безбедно и звук со еден од нашите рачно изработени мобилни телефони виси над нивните мали глави.

Декларирани својства

Најдобри предлози