.

.

Станот Клешти-Кожа Притиснете Клешти-рачно изработени DIY Leathercraft Алатка Кожа Работ Клешти Виткање Клешти, Кожа Работ Прилагодување Притиснете Израмните Труд Заште?

Станот Клешти-Кожа Притиснете Клешти-рачно изработени DIY Leathercraft Алатка Кожа Работ Клешти Виткање Клешти, Кожа Работ Прилагодување

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Направени од високо квалитетен челик со убав гума слој, кој се вклопува удобно во рака.борбата против термичка обработка, со висока цврстина, добра цврстина, имаат долг животен век.Оваа алатка доаѓа навистина во рака за да се осигура вашата залепени рабови мора да се почитуваат цврсто без оштетување на вашиот leatherwork.вилицата е полиран и рамна, цврста, и да ви помогне да заштедите труд и време.Вилиците не се сосема прави, но, малку криви, кои можат подобро да ги собере различни кожа форми.оваа кожа работ прилагодување притиснете израмните plier е широко се користат во кожа на одлуки и израмните.Тоа е одлично за кожни производи, како што се паричници, чанти, торби, итн.Лесно и безбедно да се користи, е одлична алатка за DIY кожа занает љубовник.Материјал : Челик.Големина : 210x45mm/8.27x1.77inch.Опис : Направен од високо-квалитет челик, со убав гума слој, кој се вклопува удобно во рака.Оваа кожа plier се карактеризира со силен залак сила, вилицата е полиран и рамна, цврста, и да ви помогне да заштедите труд и време.Тоа е одлично за кожни производи, како што се паричници, чанти, торби, итн.Оваа кожа работ прилагодување притиснете израмните plier е широко се користат во кожа на одлуки и израмните.Лесно и безбедно да се користи, е одлична алатка за DIY кожа занает љубовник.Материјал : Челик.Големина : 210x45mm/8.27x1.77inch Тежина : 320 g Пакетот Вклучува : 1 парчиња Работ Plier Забелешка : Од големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре,ве молиме овозможи 1-2mm Грешка.

Декларирани својства

Најдобри предлози