.

.

VolksRose 8 во 1 Бебе Чешлање Комплет, Бебе Безбедност се Грижи за Полнење со Бебе Четка Чешел Помине Clipper Прст Четка за заби Ножици итн, Расадник за Здравствена Заштита в?

VolksRose 8 во 1 Бебе Чешлање Комплет, Бебе Безбедност се Грижи за Полнење со Бебе Четка Чешел Помине Clipper Прст Четка за заби

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Оваа складирање торба, го прави лесно да се организира, продавница, носат, и да се избегне губење на бебето essentials.????【8 во 1 Бебе Безбедност се Грижи за Полнење】- пакетот доаѓа со 8 во 1 бебе чешлање комплет, вклучувајќи ги помине clipper, филе безбедност режа, нокти датотека, бебе четка, бебе чешел, прст четка за заби итн.Удобно силикони прст четка може да се чистат бебе забите и јазикот; Нежна нега на четки и бебето чешли може да донесе утеха за бебиња; Ножици со круг главата дизајн се повеќе безбеден и сигурен, итн.Volks Rose Бебе Чешлање Комплет, Бебе Безбедност се Грижи за Полнење, Расадник за Здравствена Заштита во Собата за Новороденчињата Млади Момчиња и Девојки Карактеристики - по внимателно избрани луксузни бебе колекции ќе помогне да се осигурате дека вие сте подготвени за благородни првите неколку години од вашето бебе.Нашата поддршка на корисниците тим е тука да ви помогнеме! 30 ден пари гаранција за враќање на!. - Удобно чешел и четка се специјално дизајнирани за бебе користете, мека влакната може да се заштити неговиот/ нејзиниот скалпот во нежна начин. ????【За Дизајн】 - сет обезбедува најдобар секојдневно се грижи за вашето бебе во сите правци.Голема дупка се справи со се вклопува удобно во возрасни раце.Погодно да се излезе и да се задржи вашиот малку една чиста и здрава во секое време, насекаде.

Декларирани својства

Најдобри предлози