.

.

Искра Дент Протеза Почиста Whitener во Комплет Со Dentu-се Грижи Протеза Четка за Одржување на Добра Орална Нега на Целосна/Делумна Протеза Со Отстранување на забен камен

Искра Дент Протеза Почиста Whitener во Комплет Со Dentu-се Грижи Протеза Четка за Одржување на Добра Орална Нега на Целосна/Делумна

Мислење на купувачите:

DEN 1127.76
Износ
Залиха

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ И ЕКОНОМСКИ – Впие апаратот за 15 минути.Протеза чистење агент кога се користи сама по себе не ќе биде во можност да ги отстрани сите преостанати остатоците од храна и дамки на делумна или целосна протеза.DENTU-се ГРИЖИ ПРОТЕЗА ЧЕТКА - се Препорачува од страна на стоматолог треба секојдневно чистење на отстранлив протези и прскалки е потребно за да имаат добра орална хигиена.ИСКРА-ДЕНТ беше развиена во високо концентрирана формула која ќе ги отстрани сите на овие дамки без да му наштети на мека reline материјал.Единица брои тип : Унца.Впива време може да се зголеми за претерано ниско ниво апарати.Искра-Дент е лесен за употреба!Кафе апарати за 15 минути.Види нивното лице се пали со овој внимателен изненадување.Едно Шише чисти за полни 5 месеци.

Декларирани својства

Најдобри предлози