.

.

Whiskware Пластовидно Tritan Пластични Снек Пакет, Теал, 1/4 шолја, 1/2 чаша, и 2/3 шолја

Whiskware Пластовидно Tritan Пластични Снек Пакет, Теал, 1/4 шолја, 1/2 чаша, и 2/3 шолја

Мислење на купувачите:

DEN 287.76
Износ
Залиха

Пластовидно, interlocking контејнери за snacking во движење.Вклучува три контејнери, мерење 1/4 чаша, 1/2 чаша, и 2/3 шолја.Пресврт 'n' Заклучување систем се поврзува контејнери за лесно преносливост.Отстранлив се справи прави оџакот лесно да се носат или клип на една кеса.BPA и phthalate-бесплатно; направени од дамка и мирис отпорни трајни Eastman Тритон пластика; машина за миење садови-безбедно.Боја : Теал.

Декларирани својства

Најдобри предлози