.

.

KASBAH Бавно Фидер Куче Сад за Големи Кучиња, Анти-Gulping Лавиринт Куче Храната Сад Нередот Запре Загатка Сад Не-Токсични Еко Пријателски Анти-Задави Големи Чаши Куче

KASBAH Бавно Фидер Куче Сад за Големи Кучиња, Анти-Gulping Лавиринт Куче Храната Сад Нередот Запре Загатка Сад Не-Токсични Еко Пријателски

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

Лавиринт дизајн може да помогне подобро да го забави јадење време, анти-gulping и нередот запре.Како да се изгубат тежина?Како да се спречи тоа да се случи?Оваа бавно фидер куче сад со лавиринт дизајн може да помогне подобро да го забави јадење време, се промовира варењето на храната.Јадете полека, повеќе здрави. 【Само за Големи Куче】 Pls имајте на ум дека ова бавна храна за хранење јадења е само за големо куче,а не за мали кучиња, кутре и мачки.Трапезоидна Форма Дизајн.Лавиринтот дизајн големи куче сад можат подобро да им помогне на вашето куче да го реши проблемот на брзото јадење.Забави јадење време е да им помогнеме да се спречи задави, дебелина,нередот и варење.Користете го ова бавно фидер големи куче сад.Што се случи со вашето куче ако јадете за да ја премотате?.Дебелината е лошо за вашето домашно милениче здравје.Chocking?Подуеност?Лошо варење?Како да се спречи овие здравствени проблеми?Оваа бавно фидер куче сад промовира забава & здрава исхрана за вашите кучиња.Храна Безбедно Материјал.Постабилна и да се намали на проблеми на лизгање. 【Големина】загатка фидер сад со дијаметар : 9.Голем Дизајн.Зошто да изберете KASBAH големи куче сад за вашите големи кучиња?. (2) Лавиринтот и Мазна Дизајн, тоа може подобро да ви помогне да го забави јадење на време.Само за големите кучиња.Забави јадење време е да им помогнеме да се спречи задави, дебелина,нередот и варење.Помага да се спречи прекумерна телесна тежина, задави и варење.Ова големо куче сад може да се одржи 3 чаши куче храна, совршена големина за големо куче.Овој лавиринт дизајн куче сад може да го успори јадење на време да спречи здрава проблеми кои се предизвикани од брзото јадење.Лесен за Употреба и Лесно да се Чисти.Брза исхрана?Грижете се за јадење премногу брзо да предизвика здравствени проблеми на вашите миленици?.Мазна површина која може да се избегне куче устата и јазикот, од тоа да биде изгребани. 【Уникатен Дизајн】(1) Трапезоидна Форма Дизајн, на дното на бавно фидер куче сад е трапезоидна Форма Дизајн, постабилна,да се намали на проблеми на лизгање.Куче храната сад е многу лесно за чистење, само исплакнете куче сад со вода. * Надуеност. * Дебелината.

Декларирани својства

Најдобри предлози