.

.

Картон Замрзнувач Кутија - Вода и Мраз, Отпорни Слој - 81 Места(Пакување од 12)

Картон Замрзнувач Кутија - Вода и Мраз, Отпорни Слој - 81 Места(Пакување од 12)

Мислење на купувачите:

DEN 1193.76
Износ
Залиха

【Водоотпорни и отпорни на мраз】 : надворешен слој може ефективно подобрување на вода и мраз, отпор, и може да биде постојано замрзнати и одмрзнати.Се користи за чување на 1.5-2.0 мл cryovials. 【Температура спектар】 : На хартија, базирани на замрзнување кутија се направени од издржлив картон.Апликацијата опсег е од -196℃ да 121℃.Тоа е отпорни на благи органски решенија, како што се алкохол. 【Спецификација】 : бројот на вградени во мрежа е 81. Висината е 2inch.Должината и ширината се 5.24 инчен соодветно.Тоа може да биде совршено се совпаѓа со вертикален тип и кабинетот тип ладење машини. 【Брза испорака】 : картон замрзнувач кутија се пакува во кутии, откако беше темелно проверени и ќе биде испорачуван, ќе ги добиете многу наскоро!. 【ОДЛИЧНИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи и услуги за клиентите.Ако наидат на проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во не повеќе од 8 часа откако ќе ја прими, и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро。. 1.【Водоотпорни и отпорни на мраз】 : надворешен слој може ефективно подобрување на вода и мраз, отпор, и може да биде постојано замрзнати и одмрзнати.Се користи за чување на 1.5-2.0 мл cryovials . 2. 【Температура спектар】 : На хартија, базирани на замрзнување кутија се направени од издржлив картон.Апликацијата опсег е од -196℃ да 121℃.Тоа е отпорни на благи органски решенија, како што се алкохол. 3.【Спецификација】 : бројот на вградени во мрежа е 81. Висината е 2inch.Должината и ширината се 5.24 инчен соодветно.Тоа може да биде совршено се совпаѓа со вертикален тип и кабинетот тип ладење машини. 4.【Брза испорака】 : картон замрзнувач кутија се пакува во кутии, откако беше темелно проверени и ќе биде испорачуван, ќе ги добиете многу наскоро! 5.【Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи и услуги за клиентите.Ако наидат на проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во не повеќе од 8 часа откако ќе ја прими, и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро】.

Декларирани својства

Најдобри предлози