.

.

FUNMILY Елипсовидна Машина, СТАН Елипсовидна Тренер Крстот Тренер со 10 Нивоа на Магнетни Отпорност, Подобрени LCD Монитор, отчукувањата на Срцето Сензор, СТАН & 390 кг Теж?

FUNMILY Елипсовидна Машина, СТАН Елипсовидна Тренер Крстот Тренер со 10 Нивоа на Магнетни Отпорност, Подобрени LCD Монитор, отчукувањата

Мислење на купувачите:

DEN 1701.60
Износ
Залиха

Додека назад pedaling нагласува во вашиот hamstrings (назад бутовите).Тешки тубуларна челична конструкција и широка база обезбеди обезбеди стабилност и трајност на трајни.FUNMILY ви обезбеди салата квалитет елипсовидна машина дома.Напред pedaling нагласува во вашиот quadriceps мускули (пред бутовите).Напред pedaling нагласува во вашиот quadriceps мускули (пред бутовите).Оваа Ергономски дизајн елипсовидна машина ќе минимум влијанието на вашите коленото споредуваат со неблагодарна работа или нормален елипсовиден машина.FUNMILY Елипсовидна крст-тренер ќе ви помогне тренингот во вашиот glute, квадрицепси, и телиња, наместо колената, колковите и нозете, бидејќи елипсовидна крстот обука нуди кардио-ефикасни, не-влијание движење што, исто така, вклучува горниот дел од телото движење.Зголемена 15 инчен анти-прескокнете педали и двојно handlebars ќе ви обезбеди повеќето удобно и соодветна гест за вежбање.FUNMILY ви обезбеди салата квалитет елипсовидна машина дома.Макс Оптоварување Тежина : 390 lbs.Тоа покажува време, брзина, калории, растојание и отчукувањата на срцето, да ви помогне да ги следите вашите здравствени податоци и план за вашиот простор.Производ Димензии : 47" L x 24" W x 60" Х.Искористете ги предностите на ова, и бидете на вашиот тренингот помалку fatiguing.Производ : Елипсовидна Вежба Велосипед.Искористете ги предностите на ова, и бидете на вашиот тренингот помалку fatiguing.Целото тело прилагодливи, вие дефинитивно ќе се најде на повеќето удобно за вежбање начин за целото семејство. 【Лесно собранието 】На FUNMILY крстот тренер дава многу детални инсталација видео на секој чекор на производот страница, што го прави собранието процес едноставна и интересна.Додека назад pedaling нагласува во вашиот hamstrings (назад бутовите).【Надгради СТАН Поврзан Елипсовидна Тренер】се Поврзете на СТАН и дигитално нурнете се во светот на виртуелната реалност вежба, започне на вашиот здрав живот и со многу фитнес ентузијасти и прецизно снимање на вашиот вежба податоци.Целото тело прилагодливи, вие дефинитивно ќе се најде на повеќето удобно за вежбање начин за целото семејство.Држачот ви обезбеди место за да го поставите вашиот таблет компјутер или телефон, игра филмови, игри или музика и да уживате во смешни остварување.Боја : Црна/Сива.Помогне да се направи вежба, кардио тренинг и задржи фитнес во повеќе ефикасен начин. 【Брза Испорака 】FUNMILY елипсовидна машина се чуваат во НАС магацин и пакетот ќе бидат примени во врска со 4-6 дена.Компактниот елипсовидна тренер ќе не заземаат премногу простор и може да се постави каде било.

Декларирани својства

Најдобри предлози