.

.

6Pcs Стакло Вежба Малку Сет,1/4 Хексадецимален месо тело Стакло Плочки Дупчење Делови Комплет 4/5/6/8/10/12mm Сечење Дупка,Титаниум Позлатен

6Pcs Стакло Вежба Малку Сет,1/4 Хексадецимален месо тело Стакло Плочки Дупчење Делови Комплет 4/5/6/8/10/12mm Сечење Дупка,Титаниум

Мислење на купувачите:

DEN 138.96
Износ
Залиха

Направени од #45 челик месо тело, и висок квалитет на карбид засилен глава што се спречува малку пукање и овозможува подолг живот.Површината титаниум позлата третман, кој е добро заштитени од ' рѓа.Силна цврстина и отпорност на абење, применливи за обичните рака електрични вежба или клупата вежба.Погоден за дупчење во керамика, стакло, керамичка плочка и тула ѕид, итн.Тоа има 6 големини(4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm) во еден сет, кој одговара на вашите различни потреби совршено.Опис : Овие триаголник стакло вежби се направени од #45 челик месо тело, и висок квалитет на карбид засилен глава, силен цврстина и отпорност на абење.Погоден за дупчење во керамика, стакло, гранит, керамичка плочка и тула ѕид, итн.Карактеристики : Материјал : 45# челик, Карбид Легура месо тело : 1/4" Хексадецимален месо тело Дупка сечење големина : 4/5/6/8/10/12mm Кол Површински третман : титаниум позлата Должина : 80mm Тежина : 100g Пакување Вклучени : 6 x Стакло Вежба Малку.

Декларирани својства

Најдобри предлози