.

.

за автомобил Завртки Сина Gorgeri Мотоцикл Браник за Миење Гром Полнење, Автомобилот Измена M6 Заптивка Гром Табличка Рамка Декорација Завртка(Сина)

за автомобил Завртки Сина Gorgeri Мотоцикл Браник за Миење Гром Полнење, Автомобилот Измена M6 Заптивка Гром Табличка Рамка Декорација

Мислење на купувачите:

DEN 220.56
Износ
Залиха

Овој комплет е вообичаена големина за повеќето велосипеди, но купувачот сепак Тоа е одговорност за да ја проверите фитинг големина нареди.Овој комплет е вообичаена големина за повеќето велосипеди, но купувачот сепак Тоа е одговорност за да ја проверите фитинг големина нареди.Браник за Миење Болт за Полнење-Шпиц Брзина Fastener Клипови Комплет е погодна за автомобил модификација со 6mm завртки, што се користи за предни и задни браници, палење цилиндар глави, табличка на сопствениците.Браник за Миење Болт за Полнење-Шпиц Брзина Fastener Клипови Комплет е погодна за автомобил модификација со 6mm завртки, што се користи за предни и задни браници, палење цилиндар глави, табличка на сопствениците.75 in Screw Внатрешен Дијаметар : Прибл.3 oz Package Листата : 10 * Заптивка 10 * Screws Note : 1.Исклучителна декорација го прави вашиот автомобил повеќе стилски и извонредна.24 in Package Тежина : Околу.Овој комплет е вообичаена големина за повеќето велосипеди, но купувачот сепак Тоа е одговорност за да ја проверите фитинг големина нареди.Браник за Миење Болт за Полнење-Шпиц Брзина Fastener Клипови Комплет е погодна за автомобил модификација со 6mm завртки, што се користи за предни и задни браници, палење цилиндар глави, табличка на сопствениците. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за вашето разбирање.Мулти-цели-Ова е алтернатива за да се Завртки Шпиц Брзина Fastener Клипови и гром колекции, искористени да се поправи обтекател, тело, браник или речиси секој панел на друг.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Браник за Миење Болт за Полнење-Шпиц Брзина Fastener Клипови Комплет е погодна за автомобил модификација со 6mm завртки, што се користи за предни и задни браници, палење цилиндар глави, табличка на сопствениците.Браник за Миење Болт за Полнење-Шпиц Брзина Fastener Клипови Комплет е погодна за автомобил модификација со 6mm завртки, што се користи за предни и задни браници, палење цилиндар глави, табличка на сопствениците.Стандардни спецификации-Дизајнирани и произведени според оригиналната стандарди, лесно да го инсталирате, употреба, економски и практично, може да се замени директно, професионална изработка, висока прецизност и сигурност.Осум бои се на располагање-Шпиц Брзина Fastener Клипови Завртка има 8 бои за да го изберете.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Material:
Stainless Steel + Aluminum
Optional Color:
Red, blue, purple, black, silver, golden, green, Colorful
Screw Outer Diameter:
Approx. 19 mm/0.75in
Screw Inner Diameter:
Approx. 6mm/ 0.24in
Package Weight:
Approx. 65g/2.3oz
Package List:
10 * Gasket :
10 * Screws :
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement, thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози