.

.

Се вклопи во Системот на Возачот Страна Огледало Стакло, Ford F150 Наследство, Ford F150, F250 LD, Pick-Up, Ford Експедицијата Линколн Navigator

Се вклопи во Системот на Возачот Страна Огледало Стакло, Ford F150 Наследство, Ford F150, F250 LD, Pick-Up, Ford Експедицијата Линколн

Мислење на купувачите:

DEN 394.32
Износ
Залиха

Најекономичен начин да го замени разбиена Огледало стакло.Стакло мерки 5 13/16" високи од 7 15/16" широк и 8 3/8" дијагонално.Ова стакло одговара на Ретровизорите со Рачно функција само.Монтажа лента вклучени за ниско-кавга стап-на инсталација.Чекор-по-чекор инструкции за лесна инсталација.Возачот Страна Замена Огледало Стакло, Ford F150 Наследство, Ford F150, F250 LD, Pick-Up, Ford Експедиција, Линколн Navigator, 5 13/16" x 7 15, 16" x 8 3/8".Рамни Леќи.Огледало стакло нема греење способности.Огледало нема претвори сигнал.

Декларирани својства

Најдобри предлози