.

.

Paladone Момче Топлина Менување на Кафе Кригла - Подарок за Гејмери, Татковци, Кафе Ентузијасти

Paladone Момче Топлина Менување на Кафе Кригла - Подарок за Гејмери, Татковци, Кафе Ентузијасти

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

ТОПЛИНА ПРОМЕНА КРИГЛА : Уживајте во ретро освежување додека играте со оваа Игра Nintendo Момче топлина промена кригла.Едноставно додадете топол пијалок за да го видите на екранот на класичен рачни конзола оптоварување со играта.ЖЕШКА ТОЧКА : За љубители на кафе, чај опседнат, или топло чоколадо познавачите, совршен кригла прави секој sip дури и подобро.Прикажи ги исклучите вашиот стил или да му даде на пријатели за родендени или било забавно прилика.ЗАГРАДЕНИ & ПОДГОТВЕНИ ДА се ДАДЕ : Ова се 10 мл.кригла доаѓа во декоративна кутија за kinki.Рака мие само за да ги задржи вашите колекционерски како нови.Не се безбедни за микробранова употреба.Кофеинот не се вклучени.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ СТОКА : Ова квалитет изборот е единствен прилог на било кој љубител е поставена.Им даде на овој кул колекторот е објектот да мајки, татковци, фанови, grads, деца, момци & gals кои сакаат поп-културата забава!.ОРИГИНАЛНИОТ GIFTWARE : За оние во fandom во потрага по новина предмети и сите работи geek, луд, и уникатна, Paladone е вашиот најдобар извор за топ-продажба играчки, чаши, колекционерски предмети, и новини.

Декларирани својства

Најдобри предлози