.

.

Drillco 3300E Серија на Високо-Брзински Челик Хексагонални Провира Умре, Соголени (Светла) Финиш, 19/32 Ширина, 10 - 32 UNF

Drillco 3300E Серија на Високо-Брзински Челик Хексагонални Провира Умре, Соголени (Светла) Финиш, 19/32 Ширина, 10 - 32 UNF

Мислење на купувачите:

DEN 1780.80
Износ
Залиха

High-speed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост за отпорност на абење.Соголени алатки карактеристика само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги и се погодни за широк спектар на апликации.Хексагонални провира умре е мулти-две, внатрешно навој алатки кои се користат за сечење надворешни теми.Тоа е со иста големина како стандард хексадецимален завртки. 32 конци по инч.Drillco хексагонални провира умира се мулти-две, внатрешно навој алатки кои се користат за сечење надворешни теми.Хексагонални умира се со иста големина како стандард хексадецимален завртки.High-speed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост за отпорност на абење.Соголени алатки карактеристика само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги и се погодни за широк спектар на апликации.

Декларирани својства

Најдобри предлози