.

.

Hegebeck Лепило Шприцеви Цевка 3cc Шприц Пластични Цевки Со Клипот Транспарентен 5Pcs

Hegebeck Лепило Шприцеви Цевка 3cc Шприц Пластични Цевки Со Клипот Транспарентен 5Pcs

Мислење на купувачите:

DEN 165.36
Износ
Залиха

【Материјал】Изработени од квалитетна пластика, Пластични PP (Полипропилен). 【Тип】Нејзината боја е црна, Таа има капацитет од 3cc. 【Употреба】Индустриска употреба само.Одговараат за полипропилен барел клипот, мерење и издавање течности, етерични масла, science lab, индустриски, апликации на мастила, парфем, мазива, пломби, итн.За повеќето пневматски точење и шприцеви колекции. 【Предност】лепило шприцеви цевка може да го подобри процесот на издавање преку зголемување на точноста и ефикасноста.Широко се користи за индустриски издавање игли,погоден за течни издавање,лепак и други лепило издавање. 【Пакет Содржина】5 PCS x Фармацевт.Опис на Техничките Параметри * Име на Производ : Hegebeck Лепило Шприцеви Цевка * Капацитет : 3cc * Материјал : Пластика ПП (Полипропилен) * Боја : Црна Fertures *Транспарентна боја шприцеви погоден за пополнување на сите видови на електронски пакување од пластика. *Клипот функционира глатко, и гумени совет на клипот го прави помал запечатување. *Растворувач отпорни на обновливи луер-заклучување шприцеви цевка. *Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликите. *Оваа точка се користи само за индустриски или лабораториски тестирања.Пакет Содржина *5pcs x Фармацевт.

Декларирани својства

Најдобри предлози