.

.

QICHA 5 Пакет Travel Четка за заби Главата Опфаќа Преносни Четка за заби Капи Случај Заштитник за Домашна и Надворешна (Пластика)

QICHA 5 Пакет Travel Четка за заби Главата Опфаќа Преносни Четка за заби Капи Случај Заштитник за Домашна и Надворешна (Пластика)

Мислење на купувачите:

DEN 47.76
Износ
Залиха

Безбедно И Санитарно - четката се покријат е дизајниран да се задржи чиста четка за заби и безбедно дома, кампување, училиште, патување, во салата, и работа; вашата четка за заби од воздушни бања , заедно со подобри санитарни и орална нега; пакет од 4, исто така, гарантира дека четка за заби главата заштитник може да се сподели со семејството, пријатели и патувања пријатели 2.Поради не-отров pp материјал, четка за заби главата случаи се и добри перформанси на висока или ниска температура за децата на жените и мажите.

Декларирани својства

Најдобри предлози