.

.

AONNYO Лепило Куки 22Ib(Max), 24 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Комунални Куки,Водоотпорен и Rustproof Ѕид Куки за Бесење Тешки, Погоден за Кујна, Бања, Дневна Соба, Канцеларија. (24

AONNYO Лепило Куки 22Ib(Max), 24 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Комунални Куки,Водоотпорен и Rustproof Ѕид Куки за Бесење Тешки,

Мислење на купувачите:

DEN 240.00
Износ
Залиха

【Водоотпорен & Рѓа-Доказ】лепило кука е направен од premiumstainless челик, со многу висока цврстина, водоотпорен, масло-доказ, рѓа-доказ, влага доказ и отпорни на топлина, Лесен за Чистење. 【Силна носивоста】AONNYO лепило кука може да носи 22lbs, добра отпорност на корозија, висока цврстина, многу стабилни и можат да бидат поставени безбедно. 【Мулти-Цел】(24 парчиња) лепило кука може да се откажам разни предмети, како што се облека, капи, крпа, капут, торба, шалови, капи, клуч, purses, супа, мешалки, слика, итн. 【Лесно да се Инсталира】Избрише до suiface, кора исклучите филм на грбот, а потоа притиснете лесна леплива ѕид куки на ѕидот, може да се користи по 24 часа.Инсталација не треба да се удирани со тупаници, а на ѕидот нема да биде оштетен. 【Инсталирате било Каде】леплива кука може да се инсталира на различни мазни површини, погодни за Стакло, од не ' Рѓосувачки украде, Керамички Плочки, Дрво Врата, Метал итн.Обрнете внимание дека овие лепило куки не може да се користи на Груба Површина.

Декларирани својства

Најдобри предлози