.

.

LAPATAIN Latch Кука Колекции DIY Капчиња Предиво Колекции,Безбол Тепих Везови Кука Килим Комплет Везана Поставува Перница за Деца или Возрасни Дома Декор 20x20inch

LAPATAIN Latch Кука Колекции DIY Капчиња Предиво Колекции,Безбол Тепих Везови Кука Килим Комплет Везана Поставува Перница за Деца

Мислење на купувачите:

DEN 575.76
Износ
Залиха

1.Материјал : 50% полиестер&50% памук платно. 2.Лесен за користење : Нашата комплет доаѓа во комплет со едноставен што може да се види инструкции,обоени-кодирани платно помага на вашата DIY работа поудобно и полесно за почетниците. 3.Подарок : Тоа е голем дар за вашето семејство и пријатели.Тоа може да биде деца подарок,родителите подарок,пријатели подарок и двојки подарок за повеќето празници или празници. 4.Апликации : Тоа Може да се користи како doormat,исто така и место на подот,ѕидот,троседот,кревет и прозорецот за дома декор. 5.Answer : ___________________________ Note : Тепих Вез е недовршена вез во собата,треба да заврши со себе.

Декларирани својства

Најдобри предлози