.

.

Allstate Б2Б 3-Годишно Лаптоп - Случајно Заштита План ($200-249.99)

Allstate Б2Б 3-Годишно Лаптоп - Случајно Заштита План ($200-249.99)

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штети од несреќи и инциденти, кои се опфатени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.По купувањето, ќе добиете e-mail потврда од Allstate/Square Trade.Ти не ќе бидат испратени хартија договор.Ако имате прашања, ве молиме јавете се : 1.877.ГАРАНЦИЈА.

Декларирани својства

Најдобри предлози