.

.

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Бетмен Класичен Лилјак Shield Логото Тавански Вентилатор и Светлината се Повлече Синџир

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Бетмен Класичен Лилјак Shield Логото Тавански Вентилатор и Светлината се Повлече Синџир

Мислење на купувачите:

DEN 2054.40
Износ
Залиха

Со овој нов производ од Графика и Повеќе, конечно може да accessorize вашиот тавански вентилатор или светло се повлече!Овој елегантен објектот вклучува топка синџир конектор, па лесно можете да latch ова на вашиот постоечки фан или светло се повлече.Тоа исто така е опремен со смола-на врвот дизајн на вашиот избор, кои можете да изберете од нашиот широк спектар на дизајни.8" (20.3 cm) топката синџир прикажана е вклучена и лесно може да се скрати ако сакате.Дизајнот мерки околу 1.0" (2.5 cm) во дијаметар.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Со овој нов производ од Графика и Повеќе, конечно може да accessorize вашиот тавански вентилатор или светло се повлече!Овој елегантен објектот вклучува топка синџир конектор, па лесно можете да latch ова на вашиот постоечки фан или светло се повлече.Тоа исто така е опремен со смола-на врвот дизајн на вашиот избор, кои можете да изберете од нашиот широк спектар на дизајни.8" (20.3 cm) топката синџир прикажана е вклучена и лесно може да се скрати ако сакате.Дизајнот мерки околу 1.0" (2.5 cm) во дијаметар. ⁣ ⁣За Дизајн : Бетмен е суперхерој првпат објавена од страна на DC Comics во 1939 година. По сведок на убиството на неговите родители, Брус Вејн се заколна дека одмаздата и обучени да се бори против криминалците како Џокер, Catwoman, Пингвин, Riddler, Харли Quinn, Poison Ivy, и Бане.Ако сте љубител ќе ви се допаднат оваа службен Бетмен производ!.

Декларирани својства

Најдобри предлози