.

.

HLWC Нерѓосувачки Телескопски Тензија Завеса Род,Туш Не Вежба Бр се Лизга со можност да биде продолжен Туш Пол за Прозорец Кујна Бања Туш Вратата Или Гардероба Спалн?

HLWC Нерѓосувачки Телескопски Тензија Завеса Род,Туш Не Вежба Бр се Лизга со можност да биде продолжен Туш Пол за Прозорец Кујна

Мислење на купувачите:

DEN 1857.60
Износ
Залиха

Инсталација Method1. 【Никогаш не Рѓа】Нерѓосувачки Челик тело и хром позлатен пластични завршува со гума направи род анти- ' рѓа, анти-корозија и лесен за чистење.Сигурно се поддржани на ѕидот, ќе не боли ѕидот и го остави без знаци кога завршена.Материјал : не ' Рѓосувачки+plastic Dimensions : 90-160cm(35-63inch) , 110-200cm(43-79inch)Пакет се Вклучени : 1 x Туш Завеса Тензија Rod Our Услуга : ★Нашата времето за испорака е 15-27 дена. 【Лесна Апликација】Не се Потребни Алатки, се Проширува Со Едноставна Промена, Обезбедува во согласност Тензија За Долго-траен, Прецизна, Безбедна Одговара постигне Со Не се Лизга Пластика Гума крајот.★Ако имате било какви прашања по купувањето, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ние ќе ви одговори веднаш.

Декларирани својства

Најдобри предлози