.

.

Убава 8 Матрицата - Poinsettia - Квалитет Обновливи Stencils за Сликарство Занаети и Ентериер - Оркестарот на Ѕидовите Ткаенина & Мебел Рециклираат DIY

Убава 8 Матрицата - Poinsettia - Квалитет Обновливи Stencils за Сликарство Занаети и Ентериер - Оркестарот на Ѕидовите Ткаенина &

Мислење на купувачите:

DEN 1020.00
Износ
Залиха

Големина од 4 ИНЧИ (се мери со најдолг димензија на внатрешната форма).Бродови во еден работен ден со Поштенската Служба на сад - Повеќето домашни нарачки ќе биде во вашите раце во рок од 2-5 работни дена за користење на нашата стандард на превозот.Оваа матрицата е достапна во мојата продавница во големина - 8 ", 12", 16 ".Нашиот занает stencils се совршен за сите видови на DIY занаети и проекти.Заеднички користи вклучуваат ѕид украси, мебел, дрво знаци, и облека, но можностите се неограничени.Ако може да се сликам, шансите се дека може да матрицата тоа!.Матрицата поставена е погодна за пигмент, мастило подлога, рака сликарство, текстил, ѕид, мебел, декорација, цртање и scrapbooking.На матрицата е флексибилен да се користи на било цилиндар форми и да се види преку помогнат на точка на проекти.Големина од 4 ИНЧИ (се мери со најдолг димензија на внатрешната форма).

Декларирани својства

Најдобри предлози