.

.

Ambesonne Азија Туш Завеса, Пердуви со Украс Церемонијалниот Езотерични Инспириран Дизајн Печати, Ткаенина Ткаенина Бања Оркестарот Сет со Куки, 69 W x 70 L, Портокал Сини

Ambesonne Азија Туш Завеса, Пердуви со Украс Церемонијалниот Езотерични Инспириран Дизајн Печати, Ткаенина Ткаенина Бања Оркестарот

Мислење на купувачите:

DEN 477.60
Износ
Залиха

Полиестер.Увезени.Мерења - 69" широк x 70" долго.Не лагер е потребно. 12 куки вклучени.Направен во Турција.Направени од Високо квалитетни %100 полиестер турски ткаенина материјал.Отпорен на вода.Не-винил.Не-PEVA.Лесен за употреба - Машина мие и суши брзо.Карактеристики живописни бои и јасна слика.Не исчезнува.Додава голема перспектива - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Дизајнер дело - Не е честа појава и обично туш завесата може да се најдат насекаде.Уникатен.Вистински.Забава.

Декларирани својства

Најдобри предлози