.

.

Викторија Горчлив VB Спорт Игра Ѕвезда Бар Центар Рекламирање LED Светло Знак J593G

Викторија Горчлив VB Спорт Игра Ѕвезда Бар Центар Рекламирање LED Светло Знак J593G

Мислење на купувачите:

DEN 668.40
Износ
Залиха

Околу големина : W 12"x H 8.75" (W 300мм x H 220mm), 100% Гравирање (не ласерски, без боја) Врежан со најновите 3 D.Направени од највисок квалитет јасно акрилик пластика и осветлување.Погоден за 110v~240v моќ, да обезбеди приклучок со напон врз основа на вашата земја е стандард : НИ 2 pin приклучок; АУ адаптер; ЕУ адаптер.Со метален синџир за виси до каде ви се допаѓа.Само приклучете да се вклучи и да светне.Околу големина : W 12"x H 8.75" (W 300мм x H 220mm), 100% Гравирање (не ласерски, без боја) Врежан со најновите 3 D.Направени од највисок квалитет јасно акрилик пластика и осветлување.Погоден за 110v~240v моќ, да обезбеди приклучок со напон врз основа на вашата земја е стандард : НИ 2 pin приклучок; АУ адаптер; ЕУ адаптер.Со метален синџир за виси до каде ви се допаѓа.Само приклучете да се вклучи и да светне.

Декларирани својства

Најдобри предлози