.

.

Мајки 08216 Калифорнија Злато Инстант Detailer - 16 оз.

Мајки 08216 Калифорнија Злато Инстант Detailer - 16 оз.

Мислење на купувачите:

DEN 1548.00
Износ
Залиха

Единствена формула чисти отпечатоци од прсти, smudges и прашина додека додавајќи дека искра тоа е влажно и впечатлива.Боја засилувачи и сјај fortifiers за покажуваат квалитет во секунди.Активирањето спреј шише за лесна употреба.Редовна употреба обезбедува долготрајна корист на вашето возило.Лесно да се примени.Лекување на вашата боја на Showtime искра тоа е влажно и впечатлива.Дали сакате да избришете некој слој на прашина или да се подготват за судии, употреба Showtime Инстант Detailer.Нејзината уникатна формула ќе се чисти надвор отпечатоци од прсти, smudges и прав, и се кријат ситни несовршености и spider-webbing.Showtime е дизајниран со боја засилувачи и сјај fortifiers, подготвен секогаш кога ви треба вашиот возење да изгледа свежо детални.

Декларирани својства

Најдобри предлози