.

.

GREWORD Наменета за iPhone 11 Про Max Случај со 2 Пакет Калено Стакло Екран Proctector Тешки Shockproof Капка Заштита Тенок Маска за iPhone 11 Про Max 6.5 Инчи (Сина)

GREWORD Наменета за iPhone 11 Про Max Случај со 2 Пакет Калено Стакло Екран Proctector Тешки Shockproof Капка Заштита Тенок Маска

Мислење на купувачите:

DEN 455.76
Износ
Залиха

[ Воена Одделение за Заштита ] : Хибриден материјал tpu и pc заедно со надградба на четири-агол воздушни перници им даде на вашиот i Phone 11 Про Max двојна заштита.Greword Случај за i Phone 11 Про Max заверена воено-одделение капка тест. [ Полно Тело за Заштита на ] : 1.2 mm покрена екран работ, 2,5 mm покрена камера рамки заедно со две слободни парчиња од 9 H темперамент стакло екран заштитник им даде на вашиот i Phone 11 Про Max 360 степен на заштита. [ Премиум Квалитет ] : GREWORD гаранција со користење на не-токсични и еко-пријателски материјал направен од висок квалитет на тешки случај.Високи густи темперамент стакло за анти-scrach но имајте hgih чувствителност. [ User-friendly Дизајн ] : Greword случаи обезбеди мулти-слој структура и не се лизга на зафат, за да целосно да се заштити вашиот i Phone 11 Про Макс,и тенок дизајн направи да се чувствувате удобно.Совршено се вклопуваат во сите копчиња,независни копче може да понуди чувствителни на допир,и приклучокот за полнење може да го задржува прашина надвор. [ Компатибилност и гаранција ] : Само компатибилни за i Phone 11 Про Max 6.5 инчи.Ние обезбедуваме 3 месеци гаранција, Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,и ќе добиете одговор во рок од 24 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози