.

.

1/8 Обложени до 3 / 16 Дијаметар, 7x7 Изградба, Црна Винил Обложен Кабел: 50, 100, 250 и 500 Ft (50 ft Калем)

1/8 Обложени до 3 / 16 Дијаметар, 7x7 Изградба, Црна Винил Обложен Кабел: 50, 100, 250 и 500 Ft (50 ft Калем)

Мислење на купувачите:

DEN 478.80
Износ
Залиха

ЦРНА Винил Обложени Поцинкуван Авиони Кабел : 1/8" - 3/16", 1/8" поцинкуван челик обложен кабел за да 3/16" заврши дијаметар 7x7 изградба 1700 lb Кршење Сила, 340 lb Работно Оптоварување Граница за Фактор на Безбедноста на 5 Отстрани слој од места каде што фитинзи треба да се применат Не се за употреба во авиони контроли.

Декларирани својства

Најдобри предлози