.

.

ALAZA Јадење Кујнски Крпи за Чистење Облека Велигден Зајаче Јајца на Сина Јадење Облека Абсорбента Кујнски Крпи Lint Слободни Бар Чај Мека Крпа Кујна Додатоци Сет на 6,11

ALAZA Јадење Кујнски Крпи за Чистење Облека Велигден Зајаче Јајца на Сина Јадење Облека Абсорбента Кујнски Крпи Lint Слободни Бар

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

Големина : 11x11 инчи/28x28 сантиметри; Материјал : корални сомот; Пакување : 6 пакети на кујнски крпи, која може да ги задоволи сите семејни потреби во секојдневниот живот.Мека и абсорбента микрофибер крпи за чистење, класичен кујнски крпи се lint-слободни и апсорбира течности или масло брзо, тоа е ефикасно за секое домаќинство задолженија.Поради својата одлична за чистење и адсорпција, тоа е одлична за чистење прибор, countertops, автомобил или било повод, тоа може да се користи како кујнски крпи/чај крпа/бар крпа/кафе крпа/сад партали/рачни крпи,итн.На крпи одржување одличен квалитет, дури и по повеќе мие, перат и за двете рачно и машински,собори сува ниска,не кајгана. 100% задоволството загарантирана, тимот се стреми да го направи клиентите 100% задоволни, ако има било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Сад Кујнски Крпи за Чистење Облека Јадење Е Супер Абсорбента Кујнски Крпи Lint Слободни Бар Чај Мека Крпа Кујна Додатоци Сет на 6,11"x11" Спецификации Материјал : Корални Сомот Големина : 11x11in / 28x28cm Пакет:6pcs Кујнски крпи Карактеристики Премиум Материјалот & Идеална Големина Супер Абсорбента и Обновливи Силна Чистење & Lint Слободни Машина Перат & Сува Брзо Абсорбента, брзо сушење, мека, соодветна големина, високо-квалитетни материјали, овие dishcloths за кујната има се што сакате, почнете да се обидува сега, нашата чинија облека нема да ве изневерам! .

Декларирани својства

Најдобри предлози