.

.

Rangale Replaceme DC-in Џек Моќ Приклучок за Кабелот за Искористување на H-P Chromebok 11-v 11-v000 11-V002DX 11-V010NR 11-V010WM 11-V011DX 11-V012NR 11-V019WM 11-V020NR 11-V020WM 11-V025WM Серија Лаптоп

Rangale Replaceme DC-in Џек Моќ Приклучок за Кабелот за Искористување на H-P Chromebok 11-v 11-v000 11-V002DX 11-V010NR 11-V010WM

Мислење на купувачите:

DEN 1879.20
Износ
Залиха

за H-P Chromebok 11-v 11-v000 11-V002 DX 11-V010 NR 11-V010 WM 11-V011 DX 11-V012 NR 11-V019 WM 11-V020 NR 11-V020 WM 11-V025 WM Серија Лаптоп. 7 жици на 8 пина конектор. 1 buc dc моќност кабел конектор приклучок во пакет.Замена и висок квалитет.Го замени вашиот погрешни, напукнато или скршено dc моќност џек.Подобро ќе може да се провери слика и модел внимателно пред наддавање.Ви благодариме.Замена и висок quality Compatible Модели : H-P Chromebok 11-v 11-v000 11-V002 DX 11-V010 NR 11-V010 WM 11-V011 DX 11-V012 NR 11-V019 WM 11-V020 NR 11-V020 WM 11-V025 WM Серија Лаптоп 1 buc dc моќност кабел во package Please провери и моделот и слика пред biding цел.Можеби дел број е различен!!.

Декларирани својства

Најдобри предлози