.

.

Hython Случај за iPhone 13 Про Случај со Прстен Стојат [360° Rotatable Прстен Носителот Магнетни Потпирачот] [Поддршка Автомобил Планината] Јасно Мека TPU Shockproof Заштитна Телефон С

Hython Случај за iPhone 13 Про Случај со Прстен Стојат [360° Rotatable Прстен Носителот Магнетни Потпирачот] [Поддршка Автомобил

Мислење на купувачите:

DEN 250.56
Износ
Залиха

КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ : Овој телефон случај е специјално дизајниран за i Phone 13 про 6.1 инчи 2021. Лесен за контрола, елегантни но не се лизга, анти-отпечаток, лесно да се стави на и да ги отстраните.Hython ви обезбедува со практичноста и повеќе боја избори.АЖУРИРАЊЕ - ПОТПИРАЧ ДИЗАЈН : На 360° rotable изградена-во рингот носителот прави лесно да го држите телефонот и работи добро како стои на проп до телефонот.Прстен на назад, исто така, помага да ви помогне со пад превенција.И тоа е погоден за автомобил магнетни планината.ЈАСНО НАЗАД : транспарентна телото можат да се унапредат и подобрат оригиналниот убавината на вашиот телефон, создавање на чиста, јасна изглед.ПОЛНО ТЕЛО за ЗАШТИТА : доволно покрена усна го штити предниот дел на екранот и назад камерата леќи од допирање на површина кога место надолу.Здрав, shockproof, капка заштита.Екран заштитник не е вклучена.СЛИМ & ФИТ СОВРШЕНО : Оваа iphone про 13 случај е тенок, лесен.Прецизни cutouts за сите пристаништа, копчиња, камера и звучници.Сите тактилни копчиња и полнење port се лесно да пристапите и да работат беспрекорно.ЗАБЕЛЕШКА : Поради метал потпирачот, тоа не е компатибилен со било кој безжичен полнење.Hython Случај за i Phone 13 Про Случај со Прстен Стојат, 360° Rotatable Прстен Носителот, Мека TPU Shockproof Заштитна Маска Случај, Јасно.ЗАБЕЛЕШКА:.САМО наменета за i Phone 13 Про 6.1-инчен (2021).Безжични полнење НЕ е компатибилен поради метал потпирачот.Ве молиме потврдете дека вашиот телефонски модел одговара на нашите телефонски случај пред да ги купите.

Декларирани својства

Најдобри предлози