.

.

Тропски Зелена Лето Лист Торба за Лаптоп 14.5 Инчен Briefcase Лаптоп Рамо Гласник Торба за Лаптоп за Носење Компјутер и Таблет Кеси за Мажи&Жени

Тропски Зелена Лето Лист Торба за Лаптоп 14.5 Инчен Briefcase Лаптоп Рамо Гласник Торба за Лаптоп за Носење Компјутер и Таблет Кеси

Мислење на купувачите:

DEN 767.76
Износ
Залиха

Материјал : Кадифе лагер + мушка плови крпа + супер влакна кожа лента + ткаени појас + најлон лента, висок квалитет на изработка и избраните материјали заштитете го вашиот лаптоп внимателно.Големина : Лаптоп bag11x14.5x1.2in (28x36.8x3 cm) за компјутери : 13.4-14.5 во.Мулти Цел Џебови : вкупно три прегради, на предниот џеб има две скриени паста кеси за зачувување на објекти.Како што се мобилен телефон, полнач, слушалка, преносни моќ или други мали предмети.Три - слој septa заштитете го вашиот лаптоп,interlayer има силна отпорност на заштитете го вашиот компјутер од влијанието удари и гребнатини.Две начин да се носат : Тоа обезбедува отстранлив рамо, рака,може да се користи како торба или чанта за да се задоволат вашата потреба.На рака тока може да бидат скриени,нема срам во бизнис употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози