.

.

JLFSDB Инверзија Табела Тешки Инверзија Опрема Гравитацијата Пресврт Табела/Количка за Болка во Грбот Вежба Третман Табела

JLFSDB Инверзија Табела Тешки Инверзија Опрема Гравитацијата Пресврт Табела/Количка за Болка во Грбот Вежба Третман Табела

Мислење на купувачите:

DEN 1982.40
Износ
Залиха

Вртење табела : вртење маса има силна товарот капацитет, што ќе ви овозможи да invert на "неограничено" инверзија агол.Сигурна и стабилна : На здрав гума не се лизга кат стабилизатор спречува било движење кога превртено и лесно може да се одржи на телото.Професионални инверзија табела.Превртено табела помага да се оптимизира lumbar влечење и им овозможува на грбните мускули поддршка на пршлените да се релаксираат, да се подобри циркулацијата на крвта и намалување на напнатоста.Има измени кои ќе ви овозможи да влезат во напредна фаза на пресврт.Вртење на табелата прави обратен лесно.Вграден-во тешки-должност тубуларна челична рамка со максимално оптоварување од 350 килограми.На inverting маса има силна товарот капацитет, кој ви овозможува да заклучување и отклучување на "неограничено" инверзија агол, обезбедување на поголема сигурност и безбедност кога превртено.Опремен со удобни дебели и мека пена backrest, прометот табела ќе ви обезбеди со одлична удобност треба по разумна цена.Користење на производот за 5-10 минути наутро и навечер, ќе помогне да се водат, декомпресија и да се релаксираат вашите мускули и ' рбетот.Всушност, овој неверојатен уред има обезбедено повеќе од 30 докажани здравствени придобивки на телото.На пример : Помага да се елиминира болката во грбот и болки; Има позитивно влијание врз варењето на храната и имунолошкиот систем; Подобрување на циркулацијата на крвта; функцијата на белите дробови; Подобрување на држењето на телото; Намалување на стресот; Апсолутно ве насмее!Карактеристики : Висина-прилагодливи за секој до 4.2 метри (1.3 метри) за да се 6.2 нозе (1.9 метри); Тапациран кревет и потпирачи за глава за максимална удобност; Мека рачка и ЕВА пена нога прстен подлога; Укината дизајн Широка и стабилна цевка рек;Имајте на ум : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани својства

Најдобри предлози