.

.

Бања и Тело Работи FIRECRACKER ПОП Делукс Подарок Сет Лосион - Крим - Мирис Магла - Туш Гел

Бања и Тело Работи FIRECRACKER ПОП Делукс Подарок Сет Лосион - Крим - Мирис Магла - Туш Гел

Мислење на купувачите:

DEN 1677.60
Износ
Залиха

FIRECRACKER ПОП оваа група вклучува : .Туш Гел Големина : 10 fl мл / 295 m L -парична Казна Мирис Магла Големина : 8 fl мл / 236 m L - Лосион за Тело Големина : 8 fl мл / 236 m L - Тело Крем 8 мл / 226 g.Овошен излив на црвена цреша, свеж цитрус и сочни бери.Firecracker Поп Делукс Подарок - овошен излив на црвена цреша, свеж цитрус и сочни бери.

Декларирани својства

Најдобри предлози