.

.

Estink Нето, Шетач на Нето-Не - Бебе Шетач Нето за Playards

Estink Нето, Шетач на Нето-Не - Бебе Шетач Нето за Playards

Мислење на купувачите:

DEN 251.76
Износ
Залиха

Нема собрание е потребно, едноставно on.Може да се користи со притисни столици, детски колички, итн.Глоба нето-да се држи подалеку од вашето бебе.Pram Заштитник Летаат / Нето.Еластична се протега, лесно да се прикачи.Сосема нов и висок квалитет.Материјал : Полиестер мрежа.Pram Заштитник Летаат / Нето.Глоба нето-да се држи подалеку од вашето бебе.Може да се користи со притисни столици, детски колички, итн.Еластична се протега, лесно да се прикачи.Нема собрание е потребно, едноставно on.Погоден за мали и средни кабриолет.Пакет се Вклучени : 1 x Бебе Нето.

Декларирани својства

Најдобри предлози